Produkcija


SIA DEKA-J.M. izgatavo koka logus, koka ārdurvis, koka iekšdurvis, finierētas iekšdurvis, koka kāpnes, galdus, solus, terases un citus produktus pēc klienta vēlmēm.

Koka logi

Koka logus izvēlas cilvēki, kas spēj novērtēt koka patieso skaistumu un baudīt tā estētisko pārākumu pār citiem materiāliem. SIA DEKA-J.M. izgatavo eiro profila vai vācu tipa logus, kas ir 68mm biezi. Šī biezuma logi ir visizplatītākie Eiropā un Latvijā. Logus izgatavo no trīs kārtās līmētas radiāli zāģētas priedes, kas nodrošina palielinātu mehānisko izturību un noturību pret deformāciju un mitrumu. Visas logu brusas tiek līmētas ar mitrumizturīgu D4 līmi. Pateicoties līmēto koka brusu mehāniskajai izturībai, mēs spējam izgatavot lielas logu un fasāžu konstrukcijas, kas nav iespējams no citiem materiāliem. Koks pieļauj dažādas izmēru, formu un vizuālā izpildījuma variācijas atkarībā no katra klienta vēlmēm un fantāzijas. To mēs panākam gan ar daudzveidīgo krāsu toņu izvēli, ko piedāvā firmas TEKNOS sedzošie produkti, gan ar lazurējošo materiālu palīdzību, kas tiek pielietoti ārējai un iekšējai apdarei. Ārējai apdarei mēs piedāvājam dažādu formu un izskata dekoratīvās līstes, uzlikas un kapiteļus, kas pēc vajadzības atbilst vecajiem logiem vai pavisam jaunām mājām pēc klienta vai arhitekta skicēm. Mūsu firma var izgatavot jaunus logus gan ģimenes mājai, gan komerctelpām, gan arhitektūras pieminekļiem pēc vecā parauga, bet jaunā izpildījumā.

Visiem logiem izmantojam tikai ROTO NT furnitūru, kas nodrošina perfektu darbību visu loga kalpošanas laiku. ROTO furnitūrai ir trīs pamatstāvokļi. Atvēršana/aizvēršana, atvēršana/vēdināšana, atvēršana /ziemas vēdināšana. Visas šīs funkcijas ļauj izvēlēties katra vajadzībām piemērotāko vēdināšanu savam mājoklim. Tas ir svarīgi, jo mājoklī uzkrāto mitrumu varam aizvadīt tikai caur logu. Telpas visefektīvāk ir vēdināt, atverot logu no rīta un vakarā uz 5-15 minūtēm atkarībā no telpas izmēra. Tas nodrošinās to, ka uz logiem neveidojas nosvīdušās joslas un netek kondensējies ūdens, kas var bojāt loga virsmu. No vēdināšanas ir atkarīgs logu un durvju kalpošanas ilgums un vizuālais izskats.

Visus logus ir iespējams komplektēt ar 24-36mm biezām vienkameru vai divkameru stikla paketēm. Visās logu stikla paketēs mēs izmantojam selektīvo stiklu, un, to kombinējot ar argona gāzi, varam sasniegt labus siltuma rādītājus. Šādās stikla paketēs pielietojam Termix distanciālos rāmīšus, kas stikla paketes perimetru padara vēl siltāku.

Saviem logiem izmantojam Deventer blīvgumijas, kas garantē perfektu piedurblīvēšanu pa visu loga perimetru neatkarīgi no laika apstākļiem vai apkārtējās temperatūras. Visiem logiem ir iespējams uzstādīt otru blīvgumiju papildu blīvējuma nodrošināšanai.

Loga ārpusē izmantojam firmas BUG alumīnija ūdens novadīšanas sistēmas, kas aizsargā loga apakšējās daļas no mitruma ietekmes, būtiski paildzina loga kalpošanas laiku un uzlabo izskatu.

Vadoties pēc daudzu gadu pieredzes, mēs saviem klientiem iesakām logu ārējai apdarei izvēlēties sedzošu krāsu no TEKNOS aqua produktu līnijas, ko iespējams tonēt neskaitāmās variācijās pēc RAL vai NCS katalogiem.

Iekšējai apdarei mēs piedāvājam pusmatētu vai matētu bezkrāsainu laku, kas izceļ dabīgo un neatkārtojamo priedes struktūru, vai beici un laku, ko var pieskaņot iekšdurvju, parketa grīdas vai jebkura cita priekšmeta vai mēbeļu tonim.

Neatkarīgi no tā, kādu jūs izvēlēsieties krāsas vai beices toni, Jūs gūsiet patiesu baudījumu no SIA DEKA-J.M. ražotajiem koka logiem. Jūsu mājoklī būs silti un droši neatkarīgi no gadalaika vai laika apstākļiem aiz mūsu logiem.

Koka ārdurvis

Koka ārdurvis nav tikai priekšmets, kas neļauj aukstumam iekļūt telpā, bet kaut kas daudz vairāk. Pašos pamatos tas ir šķērslis, kas aukstumu nelaiž Jūsu mājoklī. Tomēr ārdurvis ir arī mājokļa seja un vizītkarte. SIA DEKA-J.M. ārdurvis izgatavo no 68mm biezas priedes brusas, kas ļauj panākt durvju siltumefektivitātes rādītājus, tādus pašus kā logiem. Izgatavojot durvis no brusām, mēs varam panākt jebkādu formu vai dalījumu Jūsu jaunajām durvīm. Durvīs ir iespējams kombinēt stiklu ar koku. Stikla biezums ir iespējams no 24-36mm tieši tāpat kā logiem un pildiņu biezums ir 24-68mm. Mēs piedāvājam divu veidu pildiņus. Pamatīgāki un arī baudāmāki ir pildiņi ar apfrēzētu malu, kas ir 68mm biezi un piešķir ārdurvīm cēlāku izskatu, padara durvis klusākas un masīvākas. Otrs pildiņu veids ir 24-36mm biezs, gluds no abām pusēm, ar putupolistirolu vidū, kas arī nodrošina labu skaņas un siltuma izolāciju, bet vizuāli ir vienkāršāks. Visas mūsu ārdurvis ir aprīkotas ar vācu firmas FUHR četrpunktu slēdzenēm, kas jums nesagādās problēmas durvju kalpošanas laikā. Durvis ir aprīkotas ar ozola slieksni vai priedes slieksni ar nerūsējošā tērauda uzliku pēc klienta vēlmēm. Visām durvīm ir AGB vai SIMONSWERK 3D eņģes, kas nodrošina vienkāršu un saprotamu regulēšanas iespēju pēc nepieciešamības. Ārdurvīm ir Deventer blīvējums, kas nodrošina perfektu blīvēšanu pa visu durvju perimetru. Izvēloties mūsu ārdurvis, Jūs varēsiet justies pasargāts un drošs un nešaubīties, ka izvēle ir bijusi pareiza.

Koka iekšdurvis

Iekšdurvis katrai mājai ir citādas un ar dažādu filozofiju. Tās ir kā atvērta grāmata, kas, ienākot mājoklī, kaut ko pasaka par mājokli, par tās iemītniekiem, par atmosfēru, kādu tās rada. Iekšdurvis ir jāuztver galvenokārt kā praktiska lieta, kurai ir jāatdala divas telpas. Vissvarīgāk ir zināt, kas tās ir par telpām un cik lielā mērā mēs tās gribam atdalīt vienu no otras. Ar iekšdurvīm mēs varam telpu nodalīt pilnīgi vai daļēji. SIA DEKA-J.M. izgatavo iekšdurvis ar pildiņiem katram klientam individuāli, ņemot vērā telpu funkcionālās īpatnības un klienta vēlmes. Mūsu iekšdurvis ir no masīva līmēta priedes, ozola vai oša koka, kas nodrošina tām maksimālu pretestību pret vērpšanos un ir ar ļoti labām skaņu izolējošām īpašībām. Pildiņu durvis ir 42mm biezas. Mēs varam izgatavot dažādu veidu un dalījumu iekšdurvis un nodrošināt to nevainojamu darbību. Iekšdurvīs mēs kombinējam stiklu ar koku. Stikls ir iespējams gan dekoratīvs, gan tonēts, gan matēts. Ir iespēja visus stiklus ievietot stikla paketē, kas nodrošina stikla iekšdurvju palielinātu skaņas izolāciju. Šāds risinājums bieži ir nepieciešams mazu bērnu istabās, kur jāredz, kas notiek aiz durvīm un jānodrošina netraucēts miegs Jūsu mazajām atvasēm. Labākai durvju ekspluatācijai visas durvis ir aprīkotas ar blīvgumiju, kas nodrošina klusāku aizvēršanu, un 3D eņģēm, kas nodrošina labāku regulēšanas iespēju visā ekspluatācijas laikā.

Finierētas iekšdurvis

Šāda veida durvis ir ļoti izplatītas, un to popularitāte arvien pieaug. Finierētas durvis ir pilnīgi citādas pēc būtības un konstrukcijas nekā pildiņu durvis. SIA DEKA-J.M. izgatavo divu veidu finierētas durvis. Vienām par pamatu ir priedes koka rāmis vai karkass, kas aplīmēts ar HDF loksni un apfinierēts ar nažfinieri .Otrām durvīm par pamatu ir rorskaidu plate, kas aplīmēta ar HDF loksni un apfinierēta ar nažfinieri. Vizuāli starpība ir nepamanāma, bet praktiski koka karkasa durvis būs masīvākas un klusākas, kas nodrošinās labāku telpu izolāciju vienai no otras. Gludo finierēto durvju priekšrocība ir neskaitāmie koku sugu nažfiniera veidi, ko mēs spējam piedāvāt klientam. Faktiski ir pieejami lielākā daļa Eiropas, daudz Dienvidamerikas un Āfrikas koku sugu nažfinieri, kas padarīs Jūsu iekšdurvis neatkārtojamas un tieši tādas, kādas ir piemērotas Jūsu mājoklim un vēlmēm. Visas iekšdurvis ir iespējams tonēt ar firmas BECKERS beicēm Jums vajadzīgajā tonī. Pēc tonēšanas tās tiek lakotas ar firmas HERLAC vai RENNER poliuretāna divkomponentu lakām, kas nodrošina nepārspējamu pārklājuma cietību un aizsardzību pret mehāniskiem bojājumiem.

Koka kāpnes

SIA DEKA-J.M. izgatavo koka kāpnes no oša un ozola. Šīs divas koku sugas ir vispiemērotākās kāpņu izgatavošanai. Osis un ozols izceļas ar skaisto un rakstaino šķiedru, nokrāsu dažādību un cietību. Mēs izgatavojam taisnas, grieztas, izliektas un apaļas kāpnes. Formu un izskatu ierobežo tikai klienta fantāzija un vēlmes.