Koka logi un durvis no Deka-J.M.

Deka-J.M. kvalitatīvie koka logi un durvis (šeit plašāk par mūsu produkciju) veido koptu un prestižu ēkas koptēlu, samazina siltuma zudumus un ir droši.

Koka logi un durvis ir mūsu uzņēmuma galvenā produkcija jau 20 gadus. SIA DEKA-J.M. izgatavo eiro profila vai vācu tipa logus. Izgatavojam arī galdus, solus un citu mājas dekoratīvo elementus. Arī pieredze ēku celtniecībā ļauj mums piedāvāt labāko katra klienta vajadzībām.

Koka logus izvēlas cilvēki, kas novērtē koka siltumu un skaistumu un kuri izbauda tā estētisko pārākumu pār citiem materiāliem.

Mūsu nelielais kolektīvs katram klientam piedāvā viņam veidotu risinājumu un īpašu attieksmi. Klients mums ir galvenais, tādēļ cenšamies izpildīt jebkuru ideju. Koks pieļauj dažādas izmēru, formu un vizuālā izpildījuma variācijas atkarībā no katra klienta vēlmēm un fantāzijas. Koka logi un durvis var būt arkas veida, trijstūra, apaļus un citas formas.

Logu un durvju ražošanai lielākoties izmantojam priedi. Priedei kā izejmateriālam ir daudz pozitīvu īpašību. Priedei ir skaists raksts to tonējot, un pateicoties sveķainībai, liela noturība pret trupi un puvi . Priede ir arī mehāniski izturīgs koks, kas nav mazsvarīgi ekspluatācijā procesā. Priedes koksni logu un durvju ražošanā izmanto arī tā lielās siltumpretestības dēļ.  SIA DEKA-J.M. logus un ārdurvis ražo no trīs kārtās salīmētas priedes vai citu koka sugu brusas.

Lapegles logi pēc skata ir ļoti līdzīgi priedes logiem, bet ar smalkāku šķiedru un mazliet dzeltenāku nokrāsu. Lapeglei ir ļoti skaista tekstūra un tas arī ir ļoti ciets un sveķains koks, kas nodrošina tā ilgmūžību un mehānisko izturību. Lapegles logu un durvju kalpošanas laiks būs krietni ilgāks, bet tā kā tas ir lēni augošs un nav mūsu platuma grādu koka suga, tad tā cena arī ir salīdzinoši augstāka kā priedes kokam.

Ozola logus pēc skata nevar sajaukt ne ar vienu citu koku tā skaistās šķiedras un acij tīkamo rakstu dēļ. Ozols, cēlkoks pēc būtības, izceļas ar savu neskaitāmo nokrāsu un šķiedru daudzveidību starp citiem lapu kokiem. Ozola skābā un tanīniem bagātā koksne padara to par visizturīgāko koku, kas novecojot paliek tikai izturīgāks un cietāks. Ozols, pie pareizas apstrādes un pareizas apkopes praktiski nepakļaujas trupei vai puvei, to neiekāro koku kaitēkļi un tas nezilē. Ozola logus un durvis iegādājas cilvēki, kas tiešām ir gatavi maksāt atbilstošu cenu par ieguldījumu savā nākotnē un baudīt to ilgtermiņā.

Izgatavokam logus arī  no Āfrikas un Dienvidamerikas koku sugām. Meranti un citu eksotisko koku logiem un durvīm piemīt ļoti neparasta toņu, krāsu, rakstu un nokrāsu daudzveidība, kāda nav raksturīga Eiropas kokiem.

SIA DEKA-J.M. logiem izmanto tikai ROTO NT furnitūru. Šī furnitūra ļauj tikai ar vienu roktura satvērienu atgāzt un atvērt loga vērtni. Tā ir droša ekspluatācijā un apkalpošanā. ROTO NT sistēma pieļauj plašu papildelementu un opciju uzstādīšanu logiem un durvīm. ROTO arī nodrošina gaumīgus rokturus un eņģu uzlikas dažādās krāsās. Bez tam šī furnitūra ir ļoti viegli iestrādājama visdažādāko formu logos.

Viena no galvenajām loga daļām ir stiklojums. SIA DEKA-J.M. savu logu un durvju ražošanā izmanto SIA Glaskon un SIA First Glass Company ražotās stikla paketes un dekoratīvos stiklus.  Stikla pakete ir augsti tehnoloģiska konstrukcija no diviem vai trim stikliem, kura lielā mērā nosaka dažādās loga īpašības.

Plašāk par dažādajiem izejmateriāliem šeit.

Paši uzstādām savu produkciju, jo tikai tā varam būt droši par sava darba kvalitāti.

Izgatavojam arī koka kāpnes. Kāpnes ir funkcionāli svarīga ēkas daļa un nozīmīgs interjera elements. Visbiežāk kāpnes taisām no Latvijas oša un ozola. Mums ir pašiem savi oša un ozola krājumi, tāpēc varam uzņemties arī lielus un sarežģītus pasūtījumus. Sīkāks apraksts šeit. Te gatavo darbu bildes.
Izgatavojam arī dārza terases, laipas dīķiem, dārza solus un galdus kā arī citus koka izstrādājumus. Te dažas bildes.

Koka logi un durvis tiek eksportēti uz Vāciju, Holandi, Norvēģiju, Lietuvu un citām Eiropas valstīm.

SIA DEKA-J.M. ir dibināta un reģistrēta LR Uzņēmumu Reģistrā 1992.gada 21.februārī. Ražošanas telpas atrodas Mārupē, Gaujas ielā 24.

Paldies, ka esat apmeklējuši mūsu mājas lapu.

Jūsu SIA DEKA J.M.