Par mums


DekaJM_01Paldies, ka esat apmeklējuši mūsu mājas lapu.

SIA DEKA-J.M. izgatavo koka logus un durvis. 20 gadu pieredze koka logu, koka ārdurvju, koka iekšdurvju, galdu, solu un ēku dekoratīvo elementu ražošanā. Pieredze ēku celtniecībā ļauj mums piedāvāt labāko katra klienta vajadzībām.

Mūsu nelielais kolektīvs katram klientam piedāvā īpašu attieksmi un viņam veidotu risinājumu. Klients mums ir galvenais, tādēļ cenšamies izpildīt jebkuru ideju, ja tam nav tehnisku vai tehnoloģisku šķēršļu. Logi un durvis, ko izgatavojam, var būt arkveida, trijstūra, rombveida, apaļas un citas formas. Ir iespējamas dažādas koku sugas un krāsu toņi pēc klienta pieprasījuma. Pieejams plašs furnitūras un stikla pakešu klāsts. Parasti arī uzstādām savu produkciju. Tikai tā varam būt pārliecināti par uzstādīšanas kvalitāti.

Paralēli koka logiem un durvīm izgatavojam arī koka kāpnes. Kāpnes ir funkcionāli nozīmīga ēkas daļa un svarīgs interjera elements. Visbiežāk kāpnes izgatavojam no Latvijas oša un ozola. Mums ir pašiem savi oša un ozola krājumi, kas paredzēti kāpņu izgatavošanai, tāpēc varam izgatavot lielus un sarežģītus pasūtījumus. Izgatavojam arī dārza terases, laipas dīķiem, dārza solus, galdus un citus izstrādājumus no koka.

Savus logus un durvis arī eksportējam uz Vāciju, Holandi, Norvēģiju, Lietuvu un citām Eiropas valstīm.

SIA DEKA-J.M. ir dibināta un iereģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 1992.gada 21.februārī. Ražošanas telpas atrodas Mārupē, Gaujas ielā 24.

Labprāt palīdzēsim!

Jūsu SIA DEKA-J.M.