Deka-JM. – par mums


SIA Par SIA Deka-J.M. Kvalitatīvi koka logi, durvis un kāpnes.DEKA- J.M. izgatavo koka logus un durvis. Mums ir 20 gadu pieredze koka logu, koka ārdurvju, koka iekšdurvju, galdu, solu un ēku dekoratīvo elementu (kopējā bilžu lapa →) ražošanā. Pieredze ēku celtniecībā ļauj mums piedāvāt labākos logus, durvis vai citus būvelementus katra klienta vajadzībām.

DEKA-J.M. nelielais kolektīvs katram klientam piedāvā īpašu attieksmi un tieši viņam veidotu risinājumu. Klients mums ir galvenais, tādēļ cenšamies izpildīt jebkuru ideju, ja tam nav kādu tehnoloģisku šķēršļu. Koka logi un durvis, ko izgatavojam, var būt arkveida, trijstūra, rombveida, apaļas un citas formas. Ir iespējamas dažādas koku sugas un krāsu toņi pēc klienta pieprasījuma. Pieejams plašs furnitūras un stikla pakešu klāsts. Lai varētu garantēt kvalitāti, paši arī uzstādām savu produkciju.

Deka -J.M, bez koka logiem un durvīm izgatavo arī koka kāpnes. Kāpnes ir funkcionāli nozīmīga ēkas daļa un svarīgs interjera elements. Visbiežāk kāpnes izgatavojam no Latvijas oša un ozola. Mums ir pašiem savi oša un ozola krājumi, paredzēti kāpņu izgatavošanai, tāpēc varam izgatavot lielus un sarežģītus pasūtījumus. Izgatavojam arī dārza terases, laipas dīķiem, dārza solus, galdus un citus izstrādājumus no koka.

Koka logi un durvis tiek arī eksportēti uz Vāciju, Holandi, Norvēģiju, Lietuvu un citām Eiropas valstīm.

SIA DEKA -J.M. ir dibināta un iereģistrēta Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā 1992.gada 21.februārī. Ražošanas telpas atrodas Gaujas ielā 24, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, tel. +371 29231904.

Labprāt palīdzēsim!

Jūsu SIA DEKA-J.M.